UAB (įsteigta bendrovė) – tai bendrovė be jokių veiksmų, įregistruota prieš 1–12 mėnesių. Bendrovės universalus pavadinimas, todėl ji gali verstis bet kurios rūšies veikla. Tokias bendroves dažnai pasirenka klientai, kurie nori sutaupyti laiko ir nenori laukti, kol bus sukurtas naujas verslas. Nusipirkę įmonę, įsteigtą Lietuvoje, Jūs tą pačią dieną galite ją valdyti, nes visi Lietuvos įmonės dokumentai parengti, antspaudas pagamintas. Banko sąskaita Jūsų vardu bus perrašyta per 7 dienas, o prieigą prie jos Jūs turėsite iš bet kurios pasaulio vietos.

Kaina 700 – 1 500 eurų.

 

Taip pat mes siūlome įsigyti Lietuvos bendrovę, kuri buvo įsteigta  ir veikia nuo vienerių (1) iki dešimties (10) metų, turi savo istoriją ir verslo tvarkymo patirties. Tokia bendrovė neturi jokių skolų ar kitų įsipareigojimų, bet turi daugelio metų darbo patirtį, jos veiklos metinė apyvarta ir buhalterinė apskaita yra geros būklės. Tokios bendrovės savininkas naudosis gerokai didesniu savo klientų, bankų ir kitų įstaigų pasitikėjimu nei neseniai įsteigtos įmonės savininkas. Tokios bendrovės neturi aktyvų ar darbuotojų, t. y. mūsų klientas perka prestižą. Mes galime pasiūlyti jau veikiančias bendroves, turinčias licenciją tam tikrai veiklai, – pavyzdžiui, transporto (TIR), statybos ir kt. Kadangi bendrovių su istorija yra ne tiek daug, jos yra brangesnės, bet gerokai vertingesnės, palyginti su neseniai įsteigtomis įmonėmis.

Kaina nuo 1 500 eurų.

 

Kad įsigytumėte bendrovę Lietuvoje, Jums nereikia atvykti pas mus į biurą. Jums tiesiog reikia atsiųsti mums savo paso kopiją, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą šiuo adresu: info@eurovira.lt. Paskiau mūsų teisininkas su Jumis susisieks ir paaiškins, ką Jūs turite toliau daryti.

Mūsų siūlomos Jums bendrovės yra puikios būklės, neturi jokių skolų ar kitų įsipareigojimų. Mes prisiimame visišką atsakomybę už mūsų parduodamas bendroves Europoje.